Oд понеделник до петок на Телма пред централните вести - "Горчлива одмазда"

outroverdetelenodpondopet6

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Дали ќе се урива дел од охридското архитектонско наследство?

Во продолжение, соопштение од Активисти на Граѓанската иницијатива Охрид SOS, кое ви го пренесуваме во …

error: Содржината е заштитена!