zapozmelina2

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Чадиковски сменет, Додевска ќе биде главен и одговорен уредник на ТВ 24

Новинарката Анета Додевска ќе биде новиот главен и одговорен уредник на телевизијата 24, на местото …

error: Содржината е заштитена!