По првите две сезони од "Designated survivor", во 00.30 часот на Сител ќе го следите американскиот процедурал за пожарникарите од Чикаго

chicahofirenoviuepizodi1

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Не плачи, мамо“ – нова кратка и топла приказна на Канал 5

На местото на психолошкиот трилер “Невиност”, Канал 5 ја носи кратката, но топла приказна која …

error: Содржината е заштитена!