Почетна / Забава / Најдобрите македонски твитови од ден среда 26.11.2014

Најдобрите македонски твитови од ден среда 26.11.2014

 

Најдобрите твитови од 26.11.2014

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Заврши „Фолк Фест Валандово 2024”, прочитајте кои се победниците

Со песната „Темјана”, музика на Ванчо Димитров, текст Огнен Неделковски и аранжман на Љупчо Соколовски, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!