Почетна / МК Сцена / Тизер на емоции и вибрации за концертот на „Bijelo dugme“

Тизер на емоции и вибрации за концертот на „Bijelo dugme“

 

Партер картите по цена од 800 денари

 

 

После толку долго време, повторно време за Бјело дугме во Скопје. Авалон продукција со гордост го најавува и очекува овој настан, кој ќе ги собере сите генерации на едно место – 8 април, Арена “Борис Трајковски”.

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Ремек дело – Андријана Јаневска со балада за починатата мајка

Објавена кон крајот на декември, но почекавме малку за да ги собереме емоциите и да …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!