Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Јелена зеде дрво и ја претепа Миа!

Јелена зеде дрво и ја претепа Миа!

 

Нетрпението меѓу натпреварувачите во “Survivor” е се поголемо, особено на Островот на исфрлените, односно женскиот остров. Имено, во најновото издание кое што ќе го гледаме веќе утре на Сител, Миа повторно ќе почне да наредува и да ги нервира нејзините соплеменици. Но овој пат темпераментната Јелена нема да молчи туку ќе земе дрво и ќе замавне кон актерката. Станија вознемирено пред камерите изјавува дека се плаши оти ќе дојде до физички контакт. Познавајќи ја темпераментноста на Јелена, госпоѓата Миа е во голема опасност!

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!