Почетна / ФОТО / Јаневска и Спировска ги покажаа своите секси нозе

Јаневска и Спировска ги покажаа своите секси нозе

 

Познатата водителка Ирена Спировска и истакнатата пејачка Андријана Јаневска споделија фотографија од фината и опуштена атмосфера за време на снимањето на емисијата „Еден бакнеж“ што се емитува на Алфа телевизија.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Утка“ на веб страната на Сител : Во Косово 14 починати починале?

На 27 ноември во Косово починале 14 лица заболени од Ковид 19. Телевизија Сител ја …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!