Почетна / Забава / Ѓорги Колозов се врати, видеово ќе ве наежи…

Ѓорги Колозов се врати, видеово ќе ве наежи…

 На интернет се појави 3D анимација посветена на човекот којшто прерано си замина од овој свет и на сите ни недостасува. Се работи за анимација на ликот на актерот Ѓорги Колозов, вели: „Се вратив“.

 

На интернет се појави 3D анимација посветена на човекот којшто прерано си замина од овој свет и на сите ни недостасува. Се работи за анимација на ликот на актерот Ѓорги Колозов, вели: „Се вратив“. Никогаш нема да го заборавиме, нека почива во мир!

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Лејди Гага и Ариана Гранда со нова заедничка песна „Rain on me“

Промовирана е „Rain On Me“, заедно со видео запис, новата дуетска песна и прва соработка …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!