Почетна / ФОТО / Фудбалерот на Интер се пофали со згодна девојка

Фудбалерот на Интер се пофали со згодна девојка

 

Аргентинскиот фудбалер во италијанскиот прволигаш Интер, Езекиел Скелото, неодамна ги разочара мажите откако и даде корпа на својата сонародничка, сексапилната манекенка и плејбој-зајачица Маријана Дијарко, но сега тие повторно се заедно.

 

 

Тој првично се одлучи на ваков чекор заради ставот на своите родители. Според мислењето на родителите на Езекиел потенцијалната снаа била премногу секси и провокативно се појавувала во јавноста, по што му забраниле на синот да излегува со зајачицата. Сепак, тој не ги послуша докрај своите родители и деновиве повторно е забележан како ужива на плажа со убавата девојка.

Маријана е многу популарна на Апенинскиот Полуостров, обожува да ги покажува атрибутите во модните и машките списанија со што многу ги налути родителите на Скелото. Дијарко пред да легне во креветот на фудбалерот на Интер се прослави со аферата со аргентинскиот рокер Андерсон Каламаро.

 

{gallery}062013/inter{/gallery}

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | За државната МТВ, универзитетот е „Св. Климент и Методи“?

Социјалните мрежи со критики кон јавниот радиодифузен сервис. Грешката во централниот дневник на МТВ 1 …

error: Содржината е заштитена!