Почетна / Забава / Фото | Фејсбук заборави да додаде едно многу битно копче

Фото | Фејсбук заборави да додаде едно многу битно копче

 

Новите Фејсбук реакции се вистинска забава за корисниците на оваа мрежа, но и за твитерџиите кои постојано се шегуваат на сметка на новата опција за лајкување. Со оглед на тоа колку Фејсбук корисниците обожуваат да постираат храна на нивните профили, ова копче би било идеално.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Средба на Бобан Милошески и градоначалничката Кариќ во Сараево

Во Сараево, сопственикот на Авалон Продукција, Бобан Милошески, имаше средба со градоначалничката Бенјамина Кариќ. На …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!