Почетна / Телевизија / Фото | Убавите жени во „Бекстејџ“

Фото | Убавите жени во „Бекстејџ“

 

Естрадниот магазин „Бекстејџ“ уште од самиот почеток е препознатлив по убавите жени кои ги презентираат вестите од естрадата, но, покрај убавите водителки, „Бекстејџ“ може да се пофали и со убави новинарки. Тоа е оној тим кој е носечки столб на магазинот, тим кој не се менува и тим кој постојано напредува. На фотографијата во прилог која денеска беше објавена на нивниот профил на Инстаграм се Марија Петровска, Јулија Цветковска, Габриела Додевска и Елеонора Малинковска. За повеќе убавина посетете го профилот @backstage_mtv на Инстаграм.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Почнува мониторингот на медиумското известување за изборите

Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги од утре започнува со мониторинг на изборното медиумско …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!