Почетна / Забава / Фото | Салата Борис Трајковски е подготвена за Дино Мерлин

Фото | Салата Борис Трајковски е подготвена за Дино Мерлин

Последна проба пред големиот спектакл на Дино Мерлин

 

Последната проба успешно заврши за спектаклот за кој уште долго ќе се зборува, Дино Мерлин и неговиот тим се подготвени на Скопје да му приредат незаборавна вечер. Билетарата во Борис Трајковски веќе е отворена, побрзајте и нававете си билет за вечерва. 

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нова композиција на Тадиќ и Холцверт инспирирана од „Поступано оро“

Светски познатиот гитарист и композитор Мирослав Тадиќ со виолинистката Ивет Холцварт неодамна ја промовираше композицијата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!