Почетна / ФОТО / Фото | Ракометарот Дејан Пецаковски се разголи

Фото | Ракометарот Дејан Пецаковски се разголи

 

Старо-новиот лев бек на Металург го покажа своето атлетски градено тело. 27-годишниот ракометар Дејан Пецаковски поразвиен од било кога ги израдува битолчанките и останатите Македонки со својата нова фотографија.

 

 

 

фото: Република

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Лила Филиповска конечно откри со кого го дели креветот

Во последното издание од “Пет за пет” на Алфа телевизија, гостинка беше познатата водителка Лила, …

error: Содржината е заштитена!