Почетна / ФОТО / Фото | Ракометарот Дејан Пецаковски се разголи

Фото | Ракометарот Дејан Пецаковски се разголи

 

Старо-новиот лев бек на Металург го покажа своето атлетски градено тело. 27-годишниот ракометар Дејан Пецаковски поразвиен од било кога ги израдува битолчанките и останатите Македонки со својата нова фотографија.

 

 

 

фото: Република

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Валентин Николоски води вести на Сител како Славица Арсова

Мал гаф во вестите на ТВ Сител за малку смеа во овие тешки времиња. | …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!