Почетна / МК Сцена / Фото | Од каде Јанко се инспирира за својот стил?

Фото | Од каде Јанко се инспирира за својот стил?

Предупредување: „Ако не престане Јанко да ме копира у облакање и мода стварно ќе пукам!“

 

фото: Фејсбук

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Taftalidze Shuffle“ на Влатко Стефановски е номиниран за наградата „Импала“

Албумот „Тафталиџе шафл“ на Влатко Стефановски е номиниран за најдобар албум во Европа и за …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!