Почетна / Забава / Фото | Ники Минаж ги покажа градите

Фото | Ники Минаж ги покажа градите

 

Раперката Ники Минаж во неколку прилики нагласува дека е горда на своите облини, а најнов доказ за тоа е и неодамна објавената фотографија.

 

 

Имено, Ники Минаж на својот Инстаграм профил денеска објави фотографија на којашто ги покажува своите гради, притоа само со рацете прикривајќи ги брадавиците. Сликата за рекордно брзо време ги обиколи социјалните мрежи, а пејачката на фотографијата го тагна и својот наводен партнер Саф Бизи.

Зазабава

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филхармонија во парк со „Одисеја 2024“ – музика од филмовите на Кјубрик

И оваа година, Македонската филхармонија ќе го реализира традиционалниот концерт „Филхармонија на отворено”, кој ќе …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!