Почетна / Серии / Фото | Каде е денес и што прави бебето од програмата „Телетабиси“?

Фото | Каде е денес и што прави бебето од програмата „Телетабиси“?

 

‪#‎КадеСеДенеска‬

Jess Smith – 19

Бебето во програмата „Телетабиси“ заработи 250 долари и голема кутија со играчки за својата улога. Денес е студент во танцувачка школа. Во својата прва улога преку која сиот свет ја запозна таа немаше многу работа освен да гледа во една точка и да се смее. Нејзиниот лик беше вметнат во сонцето на Телетабисите.

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Крими серијата „Реј Донован“ репризно за викенд на ТВ 24

ТВ 24 со реприза на американската крими серија “Ray Donovan”, секоја сабота и недела од …

error: Содржината е заштитена!