A005_02040022_C226.00_00_44_18.Still003

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ова лето на Телма се забавуваме и готвиме со „Кујната на Луана”

Опкружена со роднините и гостите кои сакаат добра храна, Луана го зема своето волшебно стапче …

error: Содржината е заштитена!