Почетна / ФОТО / Фотографии од Фатмаѓул кои ќе ви го одземат здивот

Фотографии од Фатмаѓул кои ќе ви го одземат здивот

 

Берен Саат е родена на 26. февруари во 1984. година. Таа важи за една од најуспешните турски актерки во последните 10 години. Публиката најмногу ја препознава по улогите во сериите „Судбината на Фамтаѓул“ и „Притаени страсти“, а моментално ја снима драмската серија која е спин-оф на познататa американска „Revenge“.

 

 

 

{gallery}112013/fatmagul{/gallery}

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Лила Филиповска конечно откри со кого го дели креветот

Во последното издание од “Пет за пет” на Алфа телевизија, гостинка беше познатата водителка Лила, …

error: Содржината е заштитена!