Почетна / Забава / Фејсбук фотографија на денот, и поза на денот!

Фејсбук фотографија на денот, и поза на денот!

Не, таа не турка расипан автомобил, таа само вешто и самоуверено позира!

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Корејците со маестрална изведба на евровизиската „Молитва“

Секој петок навечер, во Јужна Кореја се емитува музичкото шоу “Фантомски пејач” во кое главно …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!