Почетна / Забава / Фејсбук фотографија на денот, и поза на денот!

Фејсбук фотографија на денот, и поза на денот!

Не, таа не турка расипан автомобил, таа само вешто и самоуверено позира!

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Скопскиот џез фестивал од 14-ти до 17-ти октомври на МРТ 3

Од 14ти до 17ти октомври ќе се одржи Скопскиот џез фестивал. Покрај квалитетната музика, главниот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!