Почетна / МК Сцена / Угро се заканува: „Маму ви ебем“, вели тој

Угро се заканува: „Маму ви ебем“, вели тој

 

Го немаше, го немаше, а сега само него го има! Пејачот со полно име Никола Угриновски или познат како Угро, откако објави статус на својот Фејсбук профил дека се разведува од својата сопруга, сега почна и да псуе. Имено, Угро сподели линк од емисијата „Јади Бурек“ кадешто гостува Латас, а неговиот коментар за истата гласеше вака:

„Од тука е појдовната точка од која ќе се ресетира државата по смената на власта… ја нема да бидам тука да уживам у тоа… али ќе се вратам да го ресетирам тоа што државата не успеала! маму ви ебем…“

 

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Никола Зацески со празничен подарок, нов сингл со наслов “Мојот пат”

По одличниот прв сингл “Срцето мое тука чука” кој доби многу позитивни критики, Никола Зацески …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!