Почетна / МК Сцена / Угро се заканува: „Маму ви ебем“, вели тој

Угро се заканува: „Маму ви ебем“, вели тој

 

Го немаше, го немаше, а сега само него го има! Пејачот со полно име Никола Угриновски или познат како Угро, откако објави статус на својот Фејсбук профил дека се разведува од својата сопруга, сега почна и да псуе. Имено, Угро сподели линк од емисијата „Јади Бурек“ кадешто гостува Латас, а неговиот коментар за истата гласеше вака:

„Од тука е појдовната точка од која ќе се ресетира државата по смената на власта… ја нема да бидам тука да уживам у тоа… али ќе се вратам да го ресетирам тоа што државата не успеала! маму ви ебем…“

 

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ретро интервју со Каролина : Убавината ја чувам во душата

Ретро интервју со супербрендот Каролина објавено во дневниот весник Дневник пред 24 години. Навистина времето …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!