Почетна / Забава / ТВ Пакет ве носи на Морена. Добијте гратиси!

ТВ Пакет ве носи на Морена. Добијте гратиси!

 

ТВ Пакет ги наградува своите посетители. Доколку сакате да бидете дел од концертот на Tom Boxer & Morena што ќе се случи во сабота, 24. ноември на Скопскиот Саем, одговорете на прашањето што ќе го прочитате подолу. Вашиот одговор ќе го испратите на нашиот е-маил info@tvpaket.com.mk со назнака „за гратиси“. Одбраните ќе добијат по 2 гратиса.

 

Кое е вистинското име на изведувачката на хитот Morena?

a) Алина

б) Антониа

в) Андреа

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нова композиција на Тадиќ и Холцверт инспирирана од „Поступано оро“

Светски познатиот гитарист и композитор Мирослав Тадиќ со виолинистката Ивет Холцварт неодамна ја промовираше композицијата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!