Почетна / ФОТО / Талија и Вилијам Леви на оскарофско селфи

Талија и Вилијам Леви на оскарофско селфи

 

Селфи манијата продолжува да ги преплавува социјалните мрежи. На една приватна журка, односно роденденска прослава, мексиканскита дива Талија, актерот Вилијам Леви и нивната пријателка Глорија Естефан заедно со своите пријатели направија таканаречено „оскаровско селфи“. Трендот на групни селфиња не ја заобиколи ниту Македонија, секојдневно сме сведоци на вакви фотографии кои веќе почнаа да предизвикуваат негативни реакции.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | За државната МТВ, универзитетот е „Св. Климент и Методи“?

Социјалните мрежи со критики кон јавниот радиодифузен сервис. Грешката во централниот дневник на МТВ 1 …

error: Содржината е заштитена!