Почетна / Забава / Спие во замрзнувач за да остане младолика!

Спие во замрзнувач за да остане младолика!

Донатела Версаче тврди дека спие во замрзнувач за да изгледа помладо!

 

 

57-годишната модна дизајнерка призна дека ботокс користела само еднаш, и тоа не на лицето туку на телото, а за останатиот дел од нејзиниот „младолик“ изглед заслужен бил напорниот труд, но и спиењето во замрзнувач секоја вечер.

„Што ме прави млада? Зар сеуште не сте слушнале? Секоја вечер спијам длабоко во замрзнувачот“, открила дизајнерката за Dily Telegraph.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филхармонија со симфониски концерти на социјалните медиуми

Филхармонија започна со емитување на дел од своите симфониски концерти на социјалните мрежи, кои можат …

error: Содржината е заштитена!