Почетна / Забава / Сораја ги поздрави своите „непријатели“

Сораја ги поздрави своите „непријатели“

„Бакнеж за сите мои пријатели и за оние што не ми се… хахаха“, напиша на Фејсбук популарната српска старлета и повторно ги повика своите антифанови да зборуваат лошо за неа. „Плејбој“ зајачицата до својот коментар ја прикачи и провокативната фотографија каде што ги истакнува своите облини позирајќи до убавиот автомобил.

 

 

 

 

Ivana T. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Скопскиот џез фестивал од 14-ти до 17-ти октомври на МРТ 3

Од 14ти до 17ти октомври ќе се одржи Скопскиот џез фестивал. Покрај квалитетната музика, главниот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!