Почетна / Забава / Соочување | Дунавка и Мики Црнокрак во жесток телевизиски дуел

Соочување | Дунавка и Мики Црнокрак во жесток телевизиски дуел

 

Скандалозно телевизиско соочување, Дунавка во главна улога

 

Она што минативе денови “гори” на социјалните мрежи се статусите за Дунавка Трифуновска, мисицата која со своето претставување на Мис во Тајланд го привлече вниманието на целата македонска јавност.

 

 

Медиумите како едвај да чекаа Дунавка да се врати од Тајланд за да може да добијат изјави од неа. Новата албанска телевизија ТВ 21 ги соочи Дунавка и Мики Црнокрак во својата емисија “Урбан таг”. Дунавка не очекуваше дека Мики ќе се појави во студиото и во еден момент сакаше да го напушти снимањето, но… работите тргнаа поинаку. Многу детали за изборите, многу различни гледишта од двете страни, погледнете како изгледаше соочувањето на Дунавка и Мики Црнокрак :

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Млада пејачка во карантин излезе на тераса и ги трогна сите

Луѓето во каратин ширум светот секојдневно наоѓаат начини да го направат секојдневието поинтересно и расположението …

error: Содржината е заштитена!