Почетна / Живот / Словенија ја тресе политички секс скандал

Словенија ја тресе политички секс скандал

Словенија ја тресе голем политички секс скандал. Објавени се фотографии од старлетата и пејачка Уршка Чеплин која во еден салон за масажа нудела сексуални услуги на познати клиенти.

 

 

Наводно, Уршка досега се дружела со над 200 Словенци кои се наоѓаат на високи позиции, меѓу кои и еден поранешен премиер.

Старлетата ги демантира гласините дека девојката на снимката е токму таа, и покрај тоа што е повеќе од очигледно дека се работи за неа. Снимките што овие денови се појавија во јавноста се пренесени од една поранешна пријателка на Уршка со која таа влегла во конфликт. Старлетата во својата држава е популарна и како “старлета на повик”. Во прилогот подолу ја имате целата приказна заедно со фотографиите.

 

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Промоција на „222 антиупатства за лична употреба“ од Прокопиев

В четврток (14.10.2021), со почеток од 19 часот, во културниот центар и кафе-книжарница „Везилка” во …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!