Почетна / Забава / Скандал во Пинк ѕвезди | Зорица и Милан се направија партал

Скандал во Пинк ѕвезди | Зорица и Милан се направија партал

 

Во претхотното издание на популарното музичко шоу „Пинк ѕвезди“ дојде до промена на жирито. На местото на Мирослав Илиќ се појави Зорица Брунслик. Уште на почетокот таа му најави војна на водителот Милан Калиниќ со тоа што неколку пати спомена дека жирито премногу му дозволув да се меша во нивната работа.

 

 

Во сабота на Сител телевизија веднаш по серијата „Дила“ ќе го гледате новото издание во кое ќе се случи голем скандал. Милан на неколку наврати ќе ја навреди Зорица и таа ќе одбие да продолжи со својата работа во шоуто. Погледнете што ќе се случи понатаму.

 

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Средба на Бобан Милошески и градоначалничката Кариќ во Сараево

Во Сараево, сопственикот на Авалон Продукција, Бобан Милошески, имаше средба со градоначалничката Бенјамина Кариќ. На …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!