Почетна / Забава / „Симпсонови“ се приклучија на лудилото Харлем шејк

„Симпсонови“ се приклучија на лудилото Харлем шејк

 

Откако целиот свет заигра на популарниот Харлем шејк, време беше и „Симпсонови“ да се приклучат на колективното лудило. Имено, новата 24. сезона на најдолго емитуваната анимирана серија во историјата на телевизијата е најавена со краток спот под името „Homer Shake“. Во прилог е најавата.

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | ЗЏМ Биг-Бендот и маестро Фајгл ја наполнија Филфармонија

Настанот „RADIOHEADJAZZ!“ привлече голем број на музички вљубеници кои во саботата вечерта, на 30 ноември, …

error: Содржината е заштитена!