Почетна / Телевизија / Руска репортерка се „избања“ во фонтаната!

Руска репортерка се „избања“ во фонтаната!

 

Таа е руска репортерка, а нејзината постапка е повеќе очајна отколку што е смешна. Што по ѓаволите ја натера оваа новинарка да влезе во фонтаната во текот на нејзиното известување? Не и е лесно…

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Почнува мониторингот на медиумското известување за изборите

Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги од утре започнува со мониторинг на изборното медиумско …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!