Почетна / МК Сцена / Рубинчо Благадуша со нова песна, сега пее за брендови!

Рубинчо Благадуша со нова песна, сега пее за брендови!

 

Рубинчо Благадуша со нов хит на Јутјуб! Човекот што крадеше музика од турските серии и кој од истата таа музика си правеше свои песни, сега ќе ја плени публиката со својот нов хит Гучи Гучи.

 

 

Имено, откако Рубинчо ги отпеа сите јунаци од турските серии, време е да им се посвети на светски познатите брендови. Уште навистина да носеше Гучи, и навистина да возеше Ламбурџини, барем спотот да имаше некаков смисол, вака тешко. Но во секој случај погледнете го.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | “Безобразно “, летна и жешка авантура на Роберт и Дејан

Со потенцијал за вистинско летно музичко освежување на нашата мкд сцена , песната “Безобразно” конечно …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!