Почетна / Забава / Ријана во новиот спот како кинеска кралица!

Ријана во новиот спот како кинеска кралица!

 

Ријана сними дует со фронтменот на групата Coldplay, Крис Мартин. Но песната ќе биде изведувана на концертите на групата без таа да биде физички присутна. Пред еден месец  беше снимен video wall за „Princess of China“ во кој се појавува Ријана, а сега се одржа премиерата и на спотот за оваа песна каде Ријана има улога на кинеска принцеза, а Крис е во потрага по неа.

 

 

 

 

Ivana T. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Влезниците за концертот на Брајан Адамс пред распродавање!

Влезниците од категоријата ПАРТЕР за претстојниот концерт на Bryan Adams кој ќе се одржин1 13. …