Почетна / Забава / Ретро | Механџиски: „Кој му кур бизнис“

Ретро | Механџиски: „Кој му кур бизнис“

 

Пред три години во студиото на А1 телевизија се случи дебата помеѓу двајца бизнисмени што неочекувано ја насмеа целата македонска јавност. Да се потсетиме на тоа кој со кој не сакаше ниту овци да молзи.

 
Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Скопскиот џез фестивал од 14-ти до 17-ти октомври на МРТ 3

Од 14ти до 17ти октомври ќе се одржи Скопскиот џез фестивал. Покрај квалитетната музика, главниот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!