Почетна / Забава / Реклама на денот | Заборавете на очилата

Реклама на денот | Заборавете на очилата

 

Во новиот рекламен спот на „Европската очна болница“ се појавува спортскиот новинар од МТВ, Драган Николовски. Во спотот тој има улога на коментатор кој поради слабиот вид пренесува погрешна информација до гледачите. Погледнете во видеото подолу.

 

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Скопскиот џез фестивал од 14-ти до 17-ти октомври на МРТ 3

Од 14ти до 17ти октомври ќе се одржи Скопскиот џез фестивал. Покрај квалитетната музика, главниот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!