Почетна / МК Сцена / Промоција на новиот спот на Елена Ристеска

Промоција на новиот спот на Елена Ристеска

 

Елена Ристеска конечно го објави датумот на промоцијата на нејзината најнова песна. Спотот за „Опасно време“ ќе биде промовиран на 5. ноември во 12:00 часот, кафитерија „Драма“ на улица Македонија спроти ресторанот Пелистер. Ристеска со оваа песна и спот супериорно се враќа на сцената во досега невидено издание по едногодишна апстиненција. Спотот е снимен на дваесетина локации низ Скопје и Охрид во период од една седмица. Како режисер се потпиша Даниел Јовески, а покрај Елена во спотот играат и професионалните актери Славиша Кајевски и Нино Леви.

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Инспектор Томе со нов видео хит – има да горит Балканов!

#ОстаниДома за Нова Година и гледај #ПРЕСПАВ. Најпопуларната играна продукција на сите времиња во домашно …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!