Почетна / Телевизија / Преживеаните не се живи – што мисли МТВ со ваков натпис?

Преживеаните не се живи – што мисли МТВ со ваков натпис?

 

Мотика детал на Прва

 

Фотографијата, инаку скриншот од вестите на МТВ, стана доста коментирана и шерувана во текот на денот на социјалните мрежи. Очигледно се работи за превид на новинарот, но за многумина е чудно какви грешки се случуваат по телевизииве.

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Програмски распоред за детскиот канал МРТ 5 од 29 јуни-5 јули 2020

Преглед на програма за детскиот канал на МРТ – МРТ 5 : понеделник (29 јуни …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!