Почетна / Телевизија / Преживеаните не се живи – што мисли МТВ со ваков натпис?

Преживеаните не се живи – што мисли МТВ со ваков натпис?

 

Мотика детал на Прва

 

Фотографијата, инаку скриншот од вестите на МТВ, стана доста коментирана и шерувана во текот на денот на социјалните мрежи. Очигледно се работи за превид на новинарот, но за многумина е чудно какви грешки се случуваат по телевизииве.

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Топ тема“ се враќа на Телма со нова сезона 2019/2020

Од вторник (10 септември) на телевизија Телма започнува новата сезона од познатата политичко дебатна емисија …

error: Содржината е заштитена!