Почетна / Телевизија / Големиот брат / Повторно секс во „Големиот брат“, Раде и Радa ја “подбраа” Стефани

Повторно секс во „Големиот брат“, Раде и Радa ја “подбраа” Стефани

 

Рада и Раде VS Стефани : Нели ти е срам?

 

 

Шоуто “Големиот брат” за гледчаите и особено за оние воајерите, станува допрва интересно откако сите станари се вселени во големата куќа. Откако се врати Стефани во куќата, секоја ноќ се впушта повторно во секс акција со Ервин. Нивните пречести сексуални односи очигледно им пречат на станарите, особено на Рада и Раде кои жестоко реагираа против оваа појава во куќата.

Како тоа изгледаше ноќеска, погледнете во видеото во прилог :

 

 

Дани | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!