Почетна / МК Сцена / Пејачката Бојана Атанасовска е „шугава“?

Пејачката Бојана Атанасовска е „шугава“?

 

Пејачката Бојана Атанасовска прв пат проговори за нејзиниот развод во забавната емисија „ФАЦИ“. Таа изјави дека не се чувствувала убаво во бракот и оти момците денес ја гледаат со поинакви очи.

„Откако се разведов како да сум шугава“ , изјави пејачката. Зошто Бојана се разведе по една година брак, откријте во новата епизода на „ФАЦИ“ во недела во 23:40 часот.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нова песна на Елена Ристеска и италијанскиот диџеј Dj Sparadise

Соработката помеѓу италијанскиот диџеј Дј Сперадајз и Елена се роди пред повеќе од година дена, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!