Почетна / Забава / Охеа претстави паметен кревет кој сам се мести

Охеа претстави паметен кревет кој сам се мести

Иновативниот тим на Охеа претстави кревет кој сам се мести за само 30 секунди.

 

 

Иновативниот кревет на Охеа има механизам кој ја затегнува прекривката и ги мести перниците.

Овој изум посебно ќе им се допадне на домаќинките затоа што здодевното местење на креветот сега е автоматизирано, креветот сам ќе се намести за 30 секунди. Сепак, тимот се погрижил да не заборавите како се мести кревет, па затоа на предната страна има копче Автоматски/рачно со кое избирате дали сакате креветот сам да се намести или таа работа да ја завршите вие.

 

 

 

 

Гоце | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Zase.mk одбележа 10 години постоење!

Пејачи, новинари, водители, музичари, тонци, светлаџии, водоводџии, монтажери, но и директори беа дел од прославата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!