Почетна / Серии / Ориенталниот танц на Паз од „Ангели“

Ориенталниот танц на Паз од „Ангели“

 

 

Пред две сезони, актерката Емилија Атиас позната по улогите на Сиело и Паз во хит серијата „Ангели“, беше дел од аргентинската верзија на шоуто „Танц со ѕвездите“. Во финалната вечер сексипилната Емилија се претстави со ориентален танц кој никого не остави рамнодушен. Во прилог е снимката од шоуто. 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Преглед на сите серии, термини на емитување и епизоди на Fox Life

Од сега ќе имате ексклузивна можност да следите и објава за сите серии кои ги …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!