Почетна / Забава / Овој викенд забавата во Скопје Кафе посветена на жената

Овој викенд забавата во Скопје Кафе посветена на жената

 

Скопје Кафе оваа сабота (7.март) ќе биде целосно декорирано, во романтична атмосфера и исполнето со детали кои не би ги откривале сега, а се во знак на понежниот пол. Забавата ја посветуваме на најубавите ни наши скопски девојки, кои ни се секогаш ЗГОДНИ и скоцкани на ниво.

Музика – Back2back – Dj Babura Junior & Master M

Во ритамот на латино и хаус хитовите ќе играме цела вечер, а како што и доликува за најразирганите девојки ќе следуваат многу изненадувања, гратис коктели и за сите девојки до 22:30 часот СИТЕ КОКТЕЛИ ЌЕ БИДАТ ПО ЦЕНА ОД 99 ДЕНАРИ.

ЦЕЛА ВЕЧЕР:
МАРТИНИ – 99 ДЕНАРИ.

За Резервации и Повеќе Информации 077 816 740

И на Фејсбук 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Во Јапонија отворена првата гостилница за луѓе што се сами со чашката

Во Јапонија, поточно во градот Хакодате е отворена првата гостилница за луѓе што претпочитаат да …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!