Почетна / Забава / Наташа Беквалац го залапа Владо Вуксановиќ!

Наташа Беквалац го залапа Владо Вуксановиќ!

Долгоочекуваниот спот на Наташа Беквалац премиерно беше емитуван во „Ami G Show“ на Пинк телевизија, а сега гледајте го и на ТВ Пакет.

 

 

Пејачката во спотот го заведува атрактивниот манекен Владо Вуксановиќ, а песната Pozitivna е најава за новиот албум, на кој Наташа вредно работи веќе со месеци. Љубовната приказна е снимена на Ибица и во Црна Гора.

 

 

 


Ivana T. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Јапонски оперски пејач ја отпеа познатата „Земјо македонска“

Врвниот јапоснки оперски пејач, Казухиро Котецу е вљубеник во Македонија и македонската песна. Тој на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!