Почетна / МК Сцена / Кое е тајното момче на нашата лото девојка?

Кое е тајното момче на нашата лото девојка?

 

Повикувајќи се на свои извори, порталот Скандал открива дека популарната лото девојка Марјана Станојковска е во врска со кошаркарот Пеце Наумовски. Својата романтична врска, тие ја чувале далеку од очите на јавноста, стои во порталот.

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | “Безобразно “, летна и жешка авантура на Роберт и Дејан

Со потенцијал за вистинско летно музичко освежување на нашата мкд сцена , песната “Безобразно” конечно …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!