Почетна / Серии / Како денес изгледаат ѕвездите од „Беверли Хилс“

Како денес изгледаат ѕвездите од „Беверли Хилс“

 

Се сеќавате ли на култната серија „Беверли Хилс“? Секако дека се сеќавате. Ви ги претставуваме актерите кои ги одбележаа главните улоги од добата на снимањето и прикажувањето на серијата и нивниот денешен изглед. Разликите се и повеќе од очигледни. Кај женскиот дел од екипата тешко може да не се забележи вмешаноста на естетската хирургија затоа што изгледаат многу подобро од претходно. Во прилог е фотогалеријата па проценете сами.

 

 

{gallery}062013/beverli1{/gallery}

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Пародија на „Lost“ ова лето на Телма секоја вечер во 20:30 часот

Американскиот ситком “Уништени” од понеделник до петок на Телма во 20.30 часот. Се работи за …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!