vqHFbWUQ

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ромите повторно ќе порачуваат песни и поздрави преку телевизија БТР

Телевизија “БТР Национал” беше скопска приватна телевизиска станица која 24 часа дневно емитуваше програма на …

error: Содржината е заштитена!