Почетна / Телевизија / Дневникот во минатото

Дневникот во минатото

 

Како изгледаше Дневникот во минатото? Па сигурно не како овој денешниот. Имено, содржината на информативната програма на Дневникот на МТВ во 1994-та година била толку богата што немало потреба од забавна програма, се во едно! Пример за тоа е промоцијата на новиот музички проект на Роберт Саздов во рамките на Дневникот. “Во секој случај интересно”, искоментира актуелната презентерка за тој период.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Овие филмови се на репертоарот на Телма од 6. до 13. февруари 2021

ПРОГРАМСКА ШЕМА НА ТЕЛМА ТВ ЗА ПЕРИОДОТ ОД 06.02 2021 – 12.02 2021 САБОТА Телма …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!