Почетна / Телевизија / Х Фактор / Девојката од „Х Фактор“ што го расплака целиот регион

Девојката од „Х Фактор“ што го расплака целиот регион

 

Оваа 25-годишна девојка е новиот фаворит од регионалниот „Х Фактор“. Нејзиното име е Тамара Милановиќ и доаѓа од Белград. Вечерва таа не само што ја расплака Емина Јаховиќ со својата прекрасна изведба на Don’t You Remember од Адел, целиот регион беше во солзи додека таа пееше со својот ангелски глас, интересно е тоа што никој не може да си објасни зошто се појавија солзите, едноставно емоциите беа пресилни. Во прилог е настапот.

 

Оваа 25-годишна девојка е новиот фаворит од регионалниот „Х Фактор“. Нејзиното име е Тамара Милановиќ и доаѓа од Белград. Вечерва таа не само што ја расплака Емина Јаховиќ со својата прекрасна изведба на Don’t You Remember од Адел, целиот регион беше во солзи додека таа пееше со својот ангелски глас, интересно е тоа што никој не може да си објасни зошто се појавија солзите, едноставно емоциите беа пресилни. Во прилог е настапот.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот Кајмакоски го расплака жирито на „Икс фактор“

  Давид Темелков е новиот македонски икс фактор     22-годишниот Скопјанец Давид Темелков е …

error: Содржината е заштитена!