Почетна / Забава / Вилијам Леви и „наби рогови“ на својата љубена

Вилијам Леви и „наби рогови“ на својата љубена

 

Кога Вилијам Леви за своја партнерка во серијата „La Tempestad“ ја одбра бившата Мис Универзум, Химена Наварете, неговата невенчана сопруга Елизабет Гутиерез (Аналија) падна во депресија. Имајќи во предвид дека нејзиниот љубен е голем женкар, згодната Елизабет стравуваше дека Химена би можела да биде уште една во низата кои го грееле креветот на Кубанецот и оти тој повторно ќе и набие рогови. Излезе дека нејзините стравови се сосема оправдани. Имено, еден мексикански таблоид објави фотографии на кои Леви и Химена се многу блиски. Притоа, не се работи за фотографии од сет туку од ноќен провод.

 

Кога Вилијам Леви за своја партнерка во серијата „La Tempestad“ ја одбра бившата Мис Универзум, Химена Наварете, неговата невенчана сопруга Елизабет Гутиерез (Аналија) падна во депресија. Имајќи во предвид дека нејзиниот љубен е голем женкар, згодната Елизабет стравуваше дека Химена би можела да биде уште една во низата кои го грееле креветот на Кубанецот и оти тој повторно ќе и набие рогови. Излезе дека нејзините стравови се сосема оправдани. Имено, еден мексикански таблоид објави фотографии на кои Леви и Химена се многу блиски. Притоа, не се работи за фотографии од сет туку од ноќен провод.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Корејците со маестрална изведба на евровизиската „Молитва“

Секој петок навечер, во Јужна Кореја се емитува музичкото шоу “Фантомски пејач” во кое главно …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!