Почетна / Филм / Вилијам Леви во филмска улога на секси вампир

Вилијам Леви во филмска улога на секси вампир

 

Латино заводникот, мексиканскиот актер Вилијам Леви, на својот профил на Твитер со своите следбеници ги сподели впечатоците од снимањето на новиот филм во САД, за оваа улога тој вели дека му е остварување на сонот.

 

 

Атрактивниот русокос актер ќе глуми вампир кој се бори за правда, поради што е особено возбуден, затоа што, како што вели, од мал ги обожувал вампирите.

– „Не можам да ви кажам многу за филмот, само ќе ви релам дека ќе рече река крв“, открива Леви, алудирајќи на можниот наслов на новиот филм. А дека девојките ќе имаат што да видат во новиот филмски проект говори и еден од неговите последни твитови:

– „Денес снимам сцена без маица на 2 степени целзиусови. Посакајте ми среќа. Односно на мојот задник. Ќе се смрзне!“

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | МТВ 1 со светска ТВ премиера на „Врба“ на Милчо Манчевски

Премиерно светско телевизиско прикажување на МТВ1 – „ВРБА“ на Милчо Манчевски. Три приказни, три мајки, …

error: Содржината е заштитена!