Почетна / Забава / Видео | Српска Гулабица и конкурира на нашата?

Видео | Српска Гулабица и конкурира на нашата?

 

Сите ја знаеме нашта Гулабица, но дали е ова нејзината „колешка“ која се пробива на српската сцена? Погледнете и видете што има да каже во нејзинио хит „Хопа Цупа“.

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филхармонија во парк со „Одисеја 2024“ – музика од филмовите на Кјубрик

И оваа година, Македонската филхармонија ќе го реализира традиционалниот концерт „Филхармонија на отворено”, кој ќе …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!