Почетна / Телевизија / Големиот брат / Видео | Синди се скара со водителката Маријана Мичиќ

Видео | Синди се скара со водителката Маријана Мичиќ

 

 

Поранешната станарка во „Големиот брат“, Синди, направи скандал за време на своето гостување во емисијата „ГБ Магазин“ такашто влезе во конфликт со водителката Маријана Мичиќ која мораше да бара исклучување на нејзиниот микрофон. Синди, ја обвинува продукцијата за пристрасна монтажа. Видеото е во прилог.

 

Поранешната станарка во „Големиот брат“, Синди, направи скандал за време на своето гостување во емисијата „ГБ Магазин“ такашто влезе во конфликт со водителката Маријана Мичиќ која мораше да бара исклучување на нејзиниот микрофон. Синди, ја обвинува продукцијата за пристрасна монтажа.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!